DatumNaamPlaatsGroepen
donderdag
19 juli 2018
BoombalBaudelopark
9000 Gent
19:30 Dansinitiatie
20:30 Trio Dhoore
vrijdag
20 juli 2018
BoombalBaudelopark
9000 Gent
19:30 Dansinitiatie
20:30 A��rokorda & Les Autres
22:30 Beat Bouet Trio
Folkbal / Fest noz (Frankrijk) - Zaterdag 22u - TENT1
Muzikanten :
Faya Gur (zang)
T Burt / Trist...


00:00 Faya Bal
vrijdag
27 juli 2018
Folkbal8210 Zedelgem Ray Cooper
Marc Lang
Ialma
zaterdag
28 juli 2018
Folkbal8210 Zedelgem Naragonia Quartet
Het Naragonia Quartet is meer dan enkel een instrumentale uitbreiding van het duo. Met een heel eige...


Faran Flad
Elanor
De folkgroep Elanor is ontstaan in het volksmuziekdorp Gooik, waar ook de wonderlijke bacteriën han...


Thalamus
Anxo Lorenzo
Variomatic
Welke muzikant ook in de drivers seat zit: Variomatic schakelt vloeiend van eigentijdse folk naar fu...


Ashels
zaterdag
28 juli 2018
M'Eire Morough9280 Lebbeke15:00 Folkafdeling Academie Lebbeke
16:00 Duo Munnelly-masure
17:45 Brisk
21:15 The Helen Flaherty Band
23:00 Zigo
Zigo was born as a one concert duo project (bass-accordion) between Sophie Cavez and Pablo Golder du...

zaterdag
28 juli 2018
Folkbal1400 Nivelles20:00 A Plus Dans Le Bus
Put in circulation in 2008, this bus and his music board you into the dance universe. Together, hopp...

dinsdag
31 juli 2018
Benenwerk8000 Brugge19:00 Les Bottines Artistisues
21:30 Elanor
De folkgroep Elanor is ontstaan in het volksmuziekdorp Gooik, waar ook de wonderlijke bacteriën han...


23:45 Embrun
dinsdag
31 juli 2018
Baleynbal't Ey
Koutermolenstraat 6b
9111 Belsele
16:00 Duo Decker-jochems
18:00 De Vlier
Volksbalmuziek, met allerhande Europese dansen , wals, mazurka,schottisch,polka,jig, enz en eenvoudi...


20:00 Geronimo
Geronimo =
Jeroen Geerinck on Acoustic guitar + a bunch of live recorded loops & a set of guitar & ...

vrijdag
10 augustus 2018
Folkfestival HamCeltic Art Gallery
Genebosstraat 4
3945 Ham
20:00 Sofia Talvik
21:30 Faran Flad
zaterdag
11 augustus 2018
Folkfestival HamCeltic Art Gallery
Genebosstraat 4
3945 Ham
13:00 La Compagnie D'elias
14:00 later te bepalen
16:00 Seyir Trio
18:00 Embrun
20:00 Naomi Vercauteren Trio
22:00 Dervish
zondag
12 augustus 2018
Folkfestival HamCeltic Art Gallery
Genebosstraat 4
3945 Ham
14:30 Raphael De Cock Haleweyn Project
16:30 Paul Rans Ensemble
18:30 Domo Emigrantes
21:00 Orchestre International Du Vetex
zaterdag
18 augustus 2018
Baleynbal't Ey
Koutermolenstraat 6b
9111 Belsele
16:00 Duo Decker-jochems
18:00 De Vlier
Volksbalmuziek, met allerhande Europese dansen , wals, mazurka,schottisch,polka,jig, enz en eenvoudi...


20:00 Geronimo
Geronimo =
Jeroen Geerinck on Acoustic guitar + a bunch of live recorded loops & a set of guitar & ...

vrijdag
07 september 2018
27e Folk Festival de MarsinneChâteau-ferme de Marsinne, 17 rue de la Médaille, 4218 Couthuin
Rue de la Médaille 17
4218 Couthuin
16:00 Dansinitiatie
20:00 Philippe Plard
22:00 Startijenn
00:00 Hotel Palindrone
zaterdag
08 september 2018
27e Folk Festival de MarsinneChâteau-ferme de Marsinne, 17 rue de la Médaille, 4218 Couthuin
Rue de la Médaille 17
4218 Couthuin
16:00 Dansinitiatie
13:00 Tradidanse
14:30 Plot & Split
16:00 La Crapaude
18:00 Korvenn
20:00 Emily & The Simons
22:00 Clica Dròna
Daniel Detammaecker: percussie, toun toun, zang
Adrien Villeneuve: bohas, zang
Bastien Fontanille:...


00:00 Snaarmaarwaar
Reeds 5 jaar timmeren de mannen van Snaarmaarwaar aan de weg. Met hun mix van eigen nummers en tradi...

zondag
09 september 2018
27e Folk Festival de MarsinneChâteau-ferme de Marsinne, 17 rue de la Médaille, 4218 Couthuin
Rue de la Médaille 17
4218 Couthuin
16:00 Dansinitiatie
13:00 Valentin Barray
14:30 Emilia Amper Trio
16:00 La Marmite Folk
18:00 Wouter Vandenabeele and friends
20:00 Gravenoire
22:00 Duo Shepherd-gielen
dinsdag
11 september 2018
Folk practicaPianofabriek
Fortstraat 35
1060 Sint-Gillis
zaterdag
15 september 2018
Baleynbal't Ey
Koutermolenstraat 6b
9111 Belsele
20:00 Gotzya
Een altviool en een accordeon ontmoetten elkaar al verschillende keren op jams, in gelegenheidsgroep...

zaterdag
15 september 2018
Bal XLGC De Maalbeek
Hoornstraat 97
1040 Etterbeek
21:00 Sons Libres
Sons Libres est un duo de musique neotrad’ franco-sénégalais, formé en 2005 par Adama DIOP, per...

zondag
16 september 2018
Bal MusetteRixensart centre
Avenue de Mérode 20
1330 Rixensart
12:00 Elena & Justine (Musette)
Elena Leibbrand & Justine Verschuere-Buch (and sometimes friends) proposent un petit (ou moins petit...

vrijdag
21 september 2018
Folkbal8000 Brugge
zaterdag
22 september 2018
Boombal intiemSint-Lievenscollege
Volmolenstraat
9000 Gent
zondag
23 september 2018
Bal Musette & Bal FolkLa Tartine
Rue de l'Eglise 12
1380 Lasne
16:15 Dansinitiatie
door Elena Leibbrand, Justine (Musette)
18:00 The Fabulous Musette Orchestra
Musetteorkest met variabele cast. De meest stabiele leden zijn Justine Verschuere-Buch (accordeon, s...


20:00 Aurélie Dorzée, Tom Theuns & Wim Claeys
Wim en Tom waren twee van de drie makers van de folkband Ambrozijn in 1996. Sindsdien hebben deze dr...

zondag
14 oktober 2018
FolkbalSalle du Parvis
Avenue des Archiducs 68
1170 Watermaal-Bosvoorde
17:30 Duo Noordwest
zaterdag
20 oktober 2018
Bal Experience't Folk
Dikkebusstraat 234
8951 Dranouter
zaterdag
20 oktober 2018
BoombalDe Centrale
Ham 72
9000 Gent
20:30 Dansinitiatie
zondag
28 oktober 2018
Folkbal8000 Brugge
zaterdag
03 november 2018
Folkbal7900 Leuze-en-Hainaut
vrijdag
09 november 2018
Burgers'n'FolkFerme de Froidmont
Chemin du Meunier 38
1330 Rixensart
20:00 Dansinitiatie
door Elena Leibbrand
21:00 Naragonia
Naragonia brengt eigenzinnige balfolkmuziek met een verfijnde stevige energie.
Niet alleen de dans...

zaterdag
10 november 2018
Bal Experience't Folk
Dikkebusstraat 234
8951 Dranouter
zaterdag
17 november 2018
Bal XLGC De Maalbeek
Hoornstraat 97
1040 Etterbeek
20:00 Bal O' Gadjo
vrijdag
23 november 2018
Bal Experience't Folk
Dikkebusstraat 234
8951 Dranouter
vrijdag
23 november 2018
MidwinterfolkbalGemeenveldstraat 34
1650 Beersel
20:15 Trio Dhoore
22:45 Flemish Folk Caravan
dinsdag
27 november 2018
BoombalDe Centrale
Ham 72
9000 Gent
dinsdag
27 november 2018
Bal XLGC De Maalbeek
Hoornstraat 97
1040 Etterbeek
20:00 Airboxes
dinsdag
27 november 2018
Bal Experience't Folk
Dikkebusstraat 234
8951 Dranouter
dinsdag
27 november 2018
MidwinterfolkbalGemeenveldstraat 34
1650 Beersel
20:15 Trio Dhoore
22:45 Flemish Folk Caravan
zaterdag
15 december 2018
Bal XLGC De Maalbeek
Hoornstraat 97
1040 Etterbeek
21:00 Airboxes
dinsdag
25 december 2018
BoombalDe Centrale
Ham 72
9000 Gent
maandag
31 december 2018
Boombal intiemDe Centrale
Ham 72
9000 Gent
zaterdag
09 februari 2019
BoombalDe Centrale
Ham 72
9000 Gent
dinsdag
26 maart 2019
BoombalDe Centrale
Ham 72
9000 Gent
dinsdag
23 april 2019
BoombalDe Centrale
Ham 72
9000 Gent
zaterdag
01 juni 2019
BoombalDe Centrale
Ham 72
9000 Gent
dinsdag
25 juni 2019
BoombalDe Centrale
Ham 72
9000 Gent