DatumNaamPlaatsGroepen
zaterdag
23 november 2019
Bal XLGC De Maalbeek
Hoornstraat 97
1040 Etterbeek
19:30 Toc Toc Toc
Trois musiciens, cinq instruments, trois régions.

Création d’un pont entre ces trois cultures...


21:30 Duo Brotto Milleret
zondag
24 november 2019
FolkbalSalle du Parvis
Avenue des Archiducs 68
1170 Watermaal-Bosvoorde
17:30 Duo Noordwest
dinsdag
26 november 2019
BoombalDe Centrale
Ham 72
9000 Gent
20:30 Dansinitiatie
21:45 Zigo
Zigo was born as a one concert duo project (bass-accordion) between Sophie Cavez and Pablo Golder du...


00:00 Jam
Dit is geen echte groep, maar een verzameling van losse muzikanten die in groep bekende nummertjes s...

woensdag
27 november 2019
FolkbalFamilia Gooik
Bronnenweg 2
1755 Gooik
21:00 Wouter Vandenabeele (viool) & Jeroen Knapen (gitaar)
zaterdag
30 november 2019
M'Eire Morough FolkfestiBalBelgica Bis
Kerkstraat 115
9200 Dendermonde
20:00 Katla
Katla is het tweekoppig folkcollectief van de broers Andreas (sopraan- en altsax) en Jeroen (accorde...


22:00 Naragonia
Naragonia brengt eigenzinnige balfolkmuziek met een verfijnde stevige energie.
Niet alleen de dans...

zondag
01 december 2019
Bal Folk avec Martin Coudroy (Bretagne, France, Suède)Le Rideau Rouge
Route de Renipont 70
1380 Lasne
18:00 Dansinitiatie
door Elena Leibbrand
19:00 Martin Coudroy
zaterdag
07 december 2019
TriangelBalLovendegem
Molendreef 16
9920 Lovendegem
19:30 Vrij podium
Ben je zelf muzikant in je vrije tijd en wil je eens op een podium staan? schrijf je dan zeker in vo...


20:15 Sons Of Sirius
Sons of Sirius, een folkband uit het Dendermondse: met één been in de Vlaamse klei, met het andere...


22:00 Les Bottines Artistiques
Les Bottines Artistiques is een duo bestaande uit Pavel Souvandjiev (viool) en Guus Herremans (Chrom...


00:00 Jam
Dit is geen echte groep, maar een verzameling van losse muzikanten die in groep bekende nummertjes s...

zaterdag
07 december 2019
Bal Experience't Folk
Dikkebusstraat 234
8951 Dranouter
20:30 Korrontzi
22:30 Caval'trad
vrijdag
13 december 2019
Ol da Folk8000 Brugge21:00 Hot Griselda
zaterdag
14 december 2019
Boeuf folk à la Salle DublinSalle Dublin
rue de Dublin 13
1050 Elsene
19:00 boeuf
Jamsessie, neem gerust je eigen instrument mee

vrijdag
20 december 2019
Dafodil winterbalDe Pit Diest
Veemarkt 11
3290 Diest
20:30 Organetto a cucku
22:30 AéroKordA
Folk music with influences from the Irish and the Balkan cultures completed with our own touch and i...

zaterdag
21 december 2019
Bal XLGC De Maalbeek
Hoornstraat 97
1040 Etterbeek
19:30 Novar
Vier van de beste muzikanten uit Europa zetten zich samen voor dit geweldige project: Jeroen Geerinc...


21:30 Duo Vandenabeele Knapen
Both regulars at the jam sessions organized at the pub "Muzikantenhuis", Wouter and Jeroen were mean...

woensdag
25 december 2019
Boombal intiemDe Centrale
Ham 72
9000 Gent
zondag
29 december 2019
Folk MarathonDe Centrale
Ham 72
9000 Gent
21:00 Open stage
Alle deelnemers van Folk Marathon kunnen hun muziek delen door een bal of concert te spelen op vrijw...

maandag
30 december 2019
Folk MarathonDe Centrale
Ham 72
9000 Gent
21:00 Open stage
Alle deelnemers van Folk Marathon kunnen hun muziek delen door een bal of concert te spelen op vrijw...

dinsdag
31 december 2019
BoombalDe Centrale
Ham 72
9000 Gent
dinsdag
31 december 2019
nieuwjaarsbal@herkDe Markthallen Herk-de-Stad
Markt 2
3540 Herk-de-Stad
20:00 trio Thézé-Abbas
22:00 Elanor
De folkgroep Elanor is ontstaan in het volksmuziekdorp Gooik, waar ook de wonderlijke bacteriën han...


00:15 Emily & The Simons
woensdag
01 januari 2020
Folk MarathonDe Centrale
Ham 72
9000 Gent
21:00 Open stage
Alle deelnemers van Folk Marathon kunnen hun muziek delen door een bal of concert te spelen op vrijw...

donderdag
02 januari 2020
Folk MarathonDe Centrale
Ham 72
9000 Gent
21:00 Open stage
Alle deelnemers van Folk Marathon kunnen hun muziek delen door een bal of concert te spelen op vrijw...

zondag
12 januari 2020
Boeuf folk à la Salle DublinSalle Dublin
rue de Dublin 13
1050 Elsene
19:00 Jam
Dit is geen echte groep, maar een verzameling van losse muzikanten die in groep bekende nummertjes s...

zaterdag
01 februari 2020
Stanistil FolkbalRudolf Steinerschool Wijgmaal
Privaatweg 7
3018 Wijgmaal
19:00 Dansinitiatie
20:00 Tribal Jâze
22:30 Geronimo
Geronimo =
Jeroen Geerinck on Acoustic guitar + a bunch of live recorded loops & a set of guitar & ...

zaterdag
08 februari 2020
BoombalDe Centrale
Ham 72
9000 Gent
20:30 Dansinitiatie
21:45 Beat Bouet Trio
Folkbal / Fest noz (Frankrijk) - Zaterdag 22u - TENT1
Muzikanten :
Faya Gur (zang)
T Burt / Trist...

zondag
23 februari 2020
Boeuf folk à la Salle DublinSalle Dublin, rue de Dublin 13, 1050 Elsene
rue de Dublin 13
1050 Elsene
19:00 boeuf
Jamsessie, neem gerust je eigen instrument mee

zaterdag
29 februari 2020
Folkbal - ComSiBalRudolf Steinerschool Wijgmaal
Privaatweg 7
3018 Wijgmaal
19:00 Dansinitiatie
20:00 Hartwin Dhoore
22:30 Trio14
14 snaren, 2 violen en gitaar

zondag
22 maart 2020
Boeuf folk à la Salle DublinSalle Dublin, rue de Dublin 13, 1050 Elsene
rue de Dublin 13
1050 Elsene
20:00 boeuf
Jamsessie, neem gerust je eigen instrument mee

dinsdag
24 maart 2020
BoombalDe Centrale
Ham 72
9000 Gent
vrijdag
17 april 2020
2e Folk festival Leuven - ComSiBalRudolf Steinerschool Wijgmaal
Privaatweg 7
3018 Wijgmaal
19:00 Dansinitiatie
20:30 Bal de l'éphémère
le "Bal de l’Éphémère" est né de l'envie commune de proposer un répertoire à danser "trad" s...


23:00 Duo Mackie/Hendrix
Lies Hendrix, een Belgische accordeoniste die wereldmuziek studeert aan het conservatorium in Göteb...


01:00 Jam Folk
Boeuf

zaterdag
18 april 2020
2e Folk festival Leuven - ComSiBalRudolf Steinerschool Wijgmaal
Privaatweg 7
3018 Wijgmaal
10:30 Workshop Zweedse Dans Aurélie Giet
Échappée nordique : un petit tour en Suède...
En 2010, dans le cadre de son master en anthropolo...


10:30 Workshop Koppeldansen Eva Öyven J.
Ik ben Eva Öyven Janotta. Als danstherapeut in opleiding bied ik danstherapeutische zelfervaring aa...


15:00 Korvenn Trio
Ce trio de musique à danser de Bretagne et d’ailleurs partage depuis quelque temps son envie irr...


19:00 Duo Abbas-Thézé
21:30 Mia Marin
Mia Marin is well known as a lively and exuberant musician from Värmland in Sweden.


00:00 Duo Thézé
02:00 Jam Folk
Boeuf

zondag
19 april 2020
2e Folk festival Leuven - ComSiBalRudolf Steinerschool Wijgmaal
Privaatweg 7
3018 Wijgmaal
13:00 Workshop koppeldansen Carl Bosch
Dansen is het vuur van mijn leven, ik heb mijn eerste danservaring opgedaan in de traditionele volks...


15:00 Kv Express
KV Express is op korte tijd uitgegroeid tot een vaste waarde aan het balfirmament. Spilfiguur Sophie...


17:30 Duo Besson - Rio
Le duo Besson Rio présente une musique acoustique à danser, pleine d'influences traditionnelles et...


20:00 Duo Montanaro Cavez
Een Castagnari drierijer met 18 bassen in notelaar, gestemd in sol do en met semi-swingakkoorden voo...

zondag
19 april 2020
Boeuf folk à la Salle DublinSalle Dublin, rue de Dublin 13, 1050 Elsene
rue de Dublin 13
1050 Elsene
20:00 boeuf
Jamsessie, neem gerust je eigen instrument mee

zaterdag
25 april 2020
BoombalDe Centrale
Ham 72
9000 Gent
zaterdag
16 mei 2020
QueimadaMaison du Peuple
Parvis de St-Gilles 37/39
1060 Sint-Gillis
19:00 La Contrabanda
zondag
17 mei 2020
Boeuf folk à la Salle DublinSalle Dublin, rue de Dublin 13, 1050 Elsene
rue de Dublin 13
1050 Elsene
20:00 boeuf
Jamsessie, neem gerust je eigen instrument mee

zaterdag
23 mei 2020
BoombalDe Centrale
Ham 72
9000 Gent
zaterdag
30 mei 2020
BoombalDe Centrale
Ham 72
9000 Gent
dinsdag
23 juni 2020
BoombalDe Centrale
Ham 72
9000 Gent
zaterdag
15 augustus 2020
Benenwerk8000 Brugge