DatumNaamPlaatsGroepen
zondag
23 februari 2020
Boeuf folk à la Salle DublinSalle Dublin, rue de Dublin 13, 1050 Elsene
rue de Dublin 13
1050 Elsene
19:00 boeuf
Jamsessie, neem gerust je eigen instrument mee

zondag
23 februari 2020
La CabaneMaison Haute
Place A. Gilson 2
1170 Watermaal-Bosvoorde
16:30 Dansinitiatie
La Compagnie
18:45 Compagnie D'elias
18:45 Danza Del Sol
zondag
01 maart 2020
Branle bearnais and variationsGC De Maalbeek
Hoornstraat 97
1040 Etterbeek
zondag
01 maart 2020
Congo de Captieux with variationsGC De Maalbeek
Hoornstraat 97
1040 Etterbeek
zondag
01 maart 2020
Combi Branle, Congo & variationsGC De Maalbeek
Hoornstraat 97
1040 Etterbeek
zondag
15 maart 2020
Folk for forrozeiros & tanguerosPianofabriek
Fortstraat 35
1060 Sint-Gillis
zondag
15 maart 2020
Stage Forró voor folkiesPianofabriek
Fortstraat 35
1060 Sint-Gillis
zaterdag
21 maart 2020
Queimada1060 Sint-Gillis19:30 Airboxes
Airboxes is het gloednieuwe project van accordeonisten Guus Herremans (Les Bottines Artistiques, La ...


21:30 Hoctomoz
On peut dire que le hasard fait bien les choses. Hoctomoz, c’est ainsi trois musiciens qui se sont...

zondag
22 maart 2020
Boeuf folk à la Salle DublinSalle Dublin, rue de Dublin 13, 1050 Elsene
rue de Dublin 13
1050 Elsene
20:00 boeuf
Jamsessie, neem gerust je eigen instrument mee

zondag
22 maart 2020
FolkbalSalle du Parvis
Avenue des Archiducs 68
1170 Watermaal-Bosvoorde
17:30 Duo Noordwest
zondag
29 maart 2020
Folk dances for (near) beginnersGC De Maalbeek
Hoornstraat 97
1040 Etterbeek
zondag
29 maart 2020
La CabaneMaison Haute
Place A. Gilson 2
1170 Watermaal-Bosvoorde
16:30 Dansinitiatie
zaterdag
11 april 2020
Bal XLGC De Maalbeek
Hoornstraat 97
1040 Etterbeek
05:30 I Fratelli Tarzanelli
The Tarzanelli Brothers band springs from the natural agreement between the violin and the accordion...


07:30 La Jupette Barbue
zaterdag
11 april 2020
Singing: live it and build it togetherGC De Maalbeek
Hoornstraat 97
1040 Etterbeek
zondag
19 april 2020
Boeuf folk à la Salle DublinSalle Dublin, rue de Dublin 13, 1050 Elsene
rue de Dublin 13
1050 Elsene
20:00 boeuf
Jamsessie, neem gerust je eigen instrument mee

zondag
19 april 2020
La CabaneMaison Haute
Place A. Gilson 2
1170 Watermaal-Bosvoorde
16:30 Dansinitiatie
18:45 Noemie
zaterdag
09 mei 2020
Bal XLGC De Maalbeek
Hoornstraat 97
1040 Etterbeek
05:30 Broes
07:30 Cocanha
zaterdag
09 mei 2020
Sauts bearnais and variationsGC De Maalbeek
Hoornstraat 97
1040 Etterbeek
zondag
10 mei 2020
FolkbalSalle du Parvis
Avenue des Archiducs 68
1170 Watermaal-Bosvoorde
17:30 Duo Noordwest
zaterdag
16 mei 2020
QueimadaMaison du Peuple
Parvis de St-Gilles 37/39
1060 Sint-Gillis
19:00 La Contrabanda
zondag
17 mei 2020
Boeuf folk à la Salle DublinSalle Dublin, rue de Dublin 13, 1050 Elsene
rue de Dublin 13
1050 Elsene
20:00 boeuf
Jamsessie, neem gerust je eigen instrument mee

zondag
17 mei 2020
La CabaneMaison Haute
Place A. Gilson 2
1170 Watermaal-Bosvoorde
16:30 Dansinitiatie
18:45 Elanor
De folkgroep Elanor is ontstaan in het volksmuziekdorp Gooik, waar ook de wonderlijke bacteriën han...