DatumNaamPlaatsGroepen
zaterdag
11 april 2020
Bal XLGC De Maalbeek
Hoornstraat 97
1040 Etterbeek
05:30 I Fratelli Tarzanelli
The Tarzanelli Brothers band springs from the natural agreement between the violin and the accordion...


07:30 La Jupette Barbue
zaterdag
11 april 2020
Singing: live it and build it togetherGC De Maalbeek
Hoornstraat 97
1040 Etterbeek
zaterdag
11 april 2020
Cancelled - Bal XLGC De Maalbeek
Hoornstraat 97
1040 Etterbeek
I Fratelli Tarzanelli
The Tarzanelli Brothers band springs from the natural agreement between the violin and the accordion...


La Jupette Barbue
zaterdag
11 april 2020
Cancelled- Singing: live it and build it togetherGC De Maalbeek
Hoornstraat 97
1040 Etterbeek
zondag
19 april 2020
Boeuf folk à la Salle DublinSalle Dublin, rue de Dublin 13, 1050 Elsene
rue de Dublin 13
1050 Elsene
20:00 boeuf
Jamsessie, neem gerust je eigen instrument mee

zondag
19 april 2020
La CabaneMaison Haute
Place A. Gilson 2
1170 Watermaal-Bosvoorde
16:30 Dansinitiatie
18:45 Noemie
maandag
20 april 2020
Dance class level 3Pianofabriek
Fortstraat 35
1060 Sint-Gillis
maandag
20 april 2020
Dance class level 1GC De Maalbeek
Hoornstraat 97
1040 Etterbeek
maandag
20 april 2020
Dance class Level 4 - 8: international dancesGC De Maalbeek
Hoornstraat 97
1040 Etterbeek
dinsdag
21 april 2020
Dance class level 2Pianofabriek
Fortstraat 35
1060 Sint-Gillis
dinsdag
21 april 2020
Dance class level 3Pianofabriek
Fortstraat 35
1060 Sint-Gillis
dinsdag
21 april 2020
Dance class level 6Pianofabriek
Fortstraat 35
1060 Sint-Gillis
donderdag
23 april 2020
Dance class level 5Gray 122
Graystraat 122
1040 Etterbeek
donderdag
23 april 2020
Dance class level 2Gray 122
Graystraat 122
1040 Etterbeek
zaterdag
09 mei 2020
Bal XLGC De Maalbeek
Hoornstraat 97
1040 Etterbeek
05:30 Broes
07:30 Cocanha
zaterdag
09 mei 2020
Sauts bearnais and variationsGC De Maalbeek
Hoornstraat 97
1040 Etterbeek
zondag
10 mei 2020
FolkbalSalle du Parvis
Avenue des Archiducs 68
1170 Watermaal-Bosvoorde
17:30 Duo Noordwest
zaterdag
16 mei 2020
QueimadaMaison du Peuple
Parvis de St-Gilles 37/39
1060 Sint-Gillis
19:00 La Contrabanda
zondag
17 mei 2020
Boeuf folk à la Salle DublinSalle Dublin, rue de Dublin 13, 1050 Elsene
rue de Dublin 13
1050 Elsene
20:00 boeuf
Jamsessie, neem gerust je eigen instrument mee

zondag
17 mei 2020
La CabaneMaison Haute
Place A. Gilson 2
1170 Watermaal-Bosvoorde
16:30 Dansinitiatie
18:45 Elanor
De folkgroep Elanor is ontstaan in het volksmuziekdorp Gooik, waar ook de wonderlijke bacteriën han...

zondag
21 juni 2020
La CabaneMaison Haute
Place A. Gilson 2
1170 Watermaal-Bosvoorde
18:45 Contretemps et Marées