DatumBeschrijvingStart
vrijdag
22 maart 2019
Folkbal Lebbeke @ CC De Biekorf
Stationsstraat 23, 9280 Lebbeke
20:00 Academie Bornem | 21:00 Academie Lebbeke | 22:30 Snaarmaarwaar
20:00
zaterdag
23 maart 2019
Bal Quevaucamps @ Le Harby
rur G Mauroy 19h, 7972 Quevaucamps
21:00 Les Menetriers
21:00
zondag
24 maart 2019
Bal & Basta! Sint-Gillis @ Pianofabriek
Fortstraat 35, 1060 Sint-Gillis
18:00 maaltijd | 19:30 Hot Griselda | 16:00 NHAC
16:00
dinsdag
26 maart 2019
Boombal Gent @ De Centrale
Ham 72, 9000 Gent
20:30 Dansinitiatie | 00:00 Jam | 21:45 Zigo
20:30
zaterdag
30 maart 2019
Bal Experience Dranouter @ 't Folk
Dikkebusstraat 234, 8951 Dranouter
20:30 Variomatic | 22:30 Natalan
20:30
zondag
31 maart 2019
Folkbal Brussel
1000 Brussel
19:30 Duo Luc Pilartz & Simon Gielen
19:30
vrijdag
05 april 2019
Folkbal Assebroek @ OC Rustenhove, Vrijheidsstraat 1, 8310 Assebroek-Brugge
Vrijheidsstraat 1, 8310 Assebroek
20:00 Dansinitiatie | 20:00 Samenspelklas doedelzak | 21:00 Birgit Bornauw & Benjamin Macke
20:00
zaterdag
06 april 2019
Bal@Herk Herk-de-Stad @ De Markthallen
Markt 2, 3540 Herk-de-Stad
20:00 Ancolie | 22:00 Zephyr Combo
20:00
zaterdag
06 april 2019
Folkbal Anderlecht
rue Delwart 40, 1070 Anderlecht
19:30 Stélios Makropoulos | Malounis Kalikakis & Giorgos Pasparakis
19:30
zaterdag
06 april 2019
Folkbal Frameries
7080 Frameries
19:00 M'zef
19:00
zondag
07 april 2019
Pateekesbal Asse @ 't Smiske Asse
Gemeenteplein 7, 1730 Asse
14:00 Glaneurs de sons
14:00
zaterdag
13 april 2019
Bal XL Etterbeek @ GC De Maalbeek
Hoornstraat 97, 1040 Etterbeek
19:30 Duo Artense | 21:30 Duo Bottasso
19:30
zondag
14 april 2019
La Cabane Watermaal-Bosvoorde @ Maison Haute
Place A. Gilson 2, 1170 Watermaal-Bosvoorde
18:45 Deux sans Frontières
18:45
vrijdag
19 april 2019
Folk festival Leuven - ComSiBal Wijgmaal
Privaatweg 7, 3018 Wijgmaal
19:30 Dansinitiatie | 21:00 Aurélien Claranbaux Solo | 23:30 Benelo | 01:30 Jam
19:30
zaterdag
20 april 2019
Folk festival Leuven - ComSiBal Wijgmaal
Privaatweg 7, 3018 Wijgmaal
13:00 Korvenn Trio | 16:30 The Cooligans | 20:00 Svall Duo | 00:00 Duo Absynthe | 02:15 Jam
13:00
zondag
21 april 2019
Folk festival Leuven - ComSiBal Wijgmaal
Privaatweg 7, 3018 Wijgmaal
13:00 Jowan Merckx Solo | 16:30 Novar | 19:30 Duo Physalis | 22:00 Les Yeux De Lilas | 00:00 Jam
13:00
dinsdag
23 april 2019
Boombal Gent @ De Centrale
Ham 72, 9000 Gent
20:30 Dansinitiatie | 21:45 Embrun | 00:00 Jam
20:30
zaterdag
27 april 2019
Sint-Niklaas beFolt Sint-Niklaas @ cc Casino
Stationsstraat 104, 9100 Sint-Niklaas
20:00 Gooikestra | 21:30 -
20:00
zaterdag
27 april 2019
Couvibal Couvin
5660 Couvin
20:00 Korveen Trio | 21 Boutons
20:00
zaterdag
27 april 2019
Folkbal Tournai @ Imagix Tournai
Boulevars Delwart 60, 7500 Tournai
17:15 Cinem'accordéon | 19:00 Escavèche
17:15
woensdag
01 mei 2019
Bal folk "en face" Rixensart @ Ferme de Froidmont
Chemin du Meunier 38, 1330 Rixensart
19:15 Dansinitiatie door Elena Leibbrand | 20:00 Naragonia
19:15
woensdag
01 mei 2019
Poelbal Gent
9000 Gent
16:00 Gotzya
16:00
vrijdag
03 mei 2019
Boombal intiem Gent
9000 Gent
20:00 Geronimo | 21:30 Herremans-dhoore | 23:30 Hartwin Dhoore
20:00
zaterdag
04 mei 2019
Folkbal Roeselare
8800 Roeselare
19:00 Donder In 't Hooi
19:00
zaterdag
11 mei 2019
Folkbal Roeselare
8800 Roeselare
19:00 Donder In 't Hooi
19:00
zondag
12 mei 2019
La Cabane Watermaal-Bosvoorde @ Maison Haute
Place A. Gilson 2, 1170 Watermaal-Bosvoorde
18:45 Les Mains
18:45
zaterdag
18 mei 2019
Queimada Sint-Gillis @ Maison du Peuple
Parvis de St-Gilles 37/39, 1060 Sint-Gillis
19:00 Arbadétorne | 21:30 La Contrabanda
19:00
zaterdag
18 mei 2019
Folkbal Aalter
9880 Aalter
21:00 Vonkkayts | 22:30 Boreas
21:00
vrijdag
24 mei 2019
Folkbal Assebroek @ OC Rustenhove, Vrijheidsstraat 1, 8310 Assebroek-Brugge
Vrijheidsstraat 1, 8310 Assebroek
21:00 Suskewiet
21:00
zaterdag
01 juni 2019
Boombal Gent @ De Centrale
Ham 72, 9000 Gent
20:30 Dansinitiatie | 00:00 Naragonia | 21:45 The Bazz Explosion
20:30
zondag
09 juni 2019
Celtic Evening Zingem @ De Griffel
Ouwegemsesteenweg 90, 9750 Zingem
19:00 Dansinitiatie door Kurt Garrez | 20:15 Lir | 21:30 Daithi Rua en Katja Vander Poorten | 22:45 Gotzya
19:00
zaterdag
15 juni 2019
bal@herk Herk-de-Stad @ De Markthallen
Markt 2, 3540 Herk-de-Stad
20:00 Luc Pilarz & Clara | 22:00 Trio Tristan Driessens
20:00
dinsdag
25 juni 2019
Boombal Gent @ De Centrale
Ham 72, 9000 Gent
20:30 Dansinitiatie | 21:45 Me Guusta | 00:00 Jam
20:30
woensdag
10 juli 2019
Boombal intiem Bassevelde @ Bassevelde
9968 Bassevelde
20:00
zaterdag
20 juli 2019
Boombal Gent
Baudelopark , 9000 Gent
20:00
zondag
21 juli 2019
Boombal intiem Gent
Baudelopark , 9000 Gent
20:00
maandag
22 juli 2019
Boombal Gent
Baudelopark , 9000 Gent
20:00
vrijdag
26 juli 2019
Boombal Gent
Baudelopark , 9000 Gent
20:00
vrijdag
20 september 2019
Boombal Gent @ De Centrale
Ham 72, 9000 Gent
20:00
zaterdag
21 september 2019
bal@herk Herk-de-Stad @ De Markthallen
Markt 2, 3540 Herk-de-Stad
20:00 Airboxes | 22:00 Follia!
20:00
zaterdag
19 oktober 2019
Boombal Gent @ De Centrale
Ham 72, 9000 Gent
20:00
zaterdag
26 oktober 2019
Bal@herk Herk-de-Stad @ De Markthallen
Markt 2, 3540 Herk-de-Stad
20:00 Parasol | 22:00 Wouter Vandenabeele & Eric Thézé
20:00
dinsdag
26 november 2019
Boombal Gent @ De Centrale
Ham 72, 9000 Gent
20:00
woensdag
25 december 2019
Boombal intiem Gent @ De Centrale
Ham 72, 9000 Gent
20:00
dinsdag
31 december 2019
Boombal Gent @ De Centrale
Ham 72, 9000 Gent
20:00
zaterdag
08 februari 2020
Boombal Gent @ De Centrale
Ham 72, 9000 Gent
20:00
dinsdag
24 maart 2020
Boombal Gent @ De Centrale
Ham 72, 9000 Gent
20:00
zaterdag
25 april 2020
Boombal Gent @ De Centrale
Ham 72, 9000 Gent
20:00
zaterdag
30 mei 2020
Boombal Gent @ De Centrale
Ham 72, 9000 Gent
20:00
dinsdag
23 juni 2020
Boombal Gent @ De Centrale
Ham 72, 9000 Gent
20:00