DatumBeschrijvingStart
vrijdag
21 februari 2020
Folkbal Marche-en-Famenne @ le Tiroir des Saveurs
maison de la culture , 6900 Marche-en-Famenne
20:30 Wall Street
20:30
zaterdag
22 februari 2020
Bal@Herk Herk-de-Stad @ De Markthallen
Markt 2, 3540 Herk-de-Stad
19:30 Dansinitiatie | Anne Op Hang
19:30
zondag
23 februari 2020
Boeuf folk à la Salle Dublin Elsene @ Salle Dublin, rue de Dublin 13, 1050 Elsene
rue de Dublin 13, 1050 Elsene
19:00 boeuf
19:00
woensdag
26 februari 2020
Poelbal Gent
9000 Gent
21:00 Poelband | 23:00 Duo De Schepper-Sanczuk
21:00
woensdag
26 februari 2020
Poelbal on the Move Gent @ De Centrale
Ham 72, 9000 Gent
21:00 Poelband | 22:00 Duo Barja & Bojan | 23:00 Duo De Schepper - Sanczuk
21:00
zaterdag
29 februari 2020
Folkbal - ComSiBal Wijgmaal @ Rudolf Steinerschool Wijgmaal
Privaatweg 7, 3018 Wijgmaal
19:00 Dansinitiatie | 20:00 Hartwin Dhoore | 22:30 Trio14
19:00
zaterdag
29 februari 2020
Bal Folk Beauvechain @ Rue de Gaët 25 1320 Beauvechain
rue de Gaët 25, 1320 Beauvechain
19:00 Dansinitiatie | 20:30 Bal et Gambettes
19:00
woensdag
04 maart 2020
Folkbal Gooik @ Familia Gooik
Bronnenweg 2, 1755 Gooik
21:00 Sjwoeng
21:00
vrijdag
06 maart 2020
Folkbal Namur @ le Cinex
r. St Nicolas , 5000 Namur
20:00 Ou Sans
20:00
zaterdag
07 maart 2020
Folkbal Neufchâteau @ moulin Klepper
r.du Moulin 12, 6840 Neufchâteau
20:30 Varsågod | Les Lucioles
20:30
zaterdag
07 maart 2020
M'Eire Morough FolkfestiBal Dendermonde @ Belgica Bis
Kerkstraat 115, 9200 Dendermonde
19:30 Dansinitiatie | 20:00 Cecilia | 22:00 Airboxes
19:30
vrijdag
13 maart 2020
Folkbal Genk @ zaal Flèèketaer
zaal Fl èèketaer, 3600 Genk
20:00 Dansinitiatie door Elena Leibbrand | 21:45 folkorkest van GAvoorkunst | 23:15 Queens of Baba
20:00
zaterdag
14 maart 2020
Folkbal Wanze @ salle Jacques Brel
rue Delloye , 4520 Wanze
19:45 Dansinitiatie | Shiilelagh
19:45
zondag
15 maart 2020
Bal & Basta! Sint-Gillis @ Pianofabriek
Fortstraat 35, 1060 Sint-Gillis
16:00 Les Bottines Artistiques | 18:00 maaltijd | 19:30 Snaarmaarwaar
16:00
vrijdag
20 maart 2020
Folkbal Alleur
4432 Alleur
20:15 Dansinitiatie | Andrea Capezzuoli
20:15
zaterdag
21 maart 2020
Queimada Sint-Gillis
1060 Sint-Gillis
19:30 Airboxes | 21:30 Hoctomoz
19:30
zaterdag
21 maart 2020
Folkbal Deinze @ Zaal Post
Kalkhostraat 25, 9800 Deinze
19:30 Dansinitiatie | 20:30 Folkband KADE Deinze | 21:30 Balbuzar
19:30
zondag
22 maart 2020
Boeuf folk à la Salle Dublin Elsene @ Salle Dublin, rue de Dublin 13, 1050 Elsene
rue de Dublin 13, 1050 Elsene
20:00 boeuf
20:00
dinsdag
24 maart 2020
Boombal Gent @ De Centrale
Ham 72, 9000 Gent
20:30 Dansinitiatie | 21:45 Variomatic | 00:00 Jam
20:30
zaterdag
28 maart 2020
Ol da Folk Brugge
8000 Brugge
20:00 Johan Merckx | 22:00 Duo Praet-masure
20:00
zaterdag
28 maart 2020
Grand Bal du Printemps Rixensart @ Ferme de Froidmont
Chemin du Meunier 38, 1330 Rixensart
20:00 Duo Bornauw De Neck | 21:15 CoumoSèm | 22:30 Duo Bornauw De Neck
20:00
vrijdag
03 april 2020
Folkbal Marche-en-Famenne @ le Tiroir des Saveurs
maison de la culture , 6900 Marche-en-Famenne
20:30 La Marmite Folk
20:30
vrijdag
03 april 2020
Folkbal Lebbeke
9280 Lebbeke
20:00 Academie Bornem | 21:00 Academie Lebbeke | Jeroen Knaepen | Bart Van Troyen | Greet Wuyts | Jan Van Rossem | 22:30 Hidrae
20:00
zaterdag
04 april 2020
Bal@Herk Herk-de-Stad @ De Markthallen
Markt 2, 3540 Herk-de-Stad
20:00 Dansinitiatie | Sprinkle Blizzard | Belgi | - | Duo
20:00
vrijdag
10 april 2020
Folkbal Namur @ le Cinex
r. St Nicolas , 5000 Namur
20:00 Accordance
20:00
zaterdag
11 april 2020
Bal XL Etterbeek @ GC De Maalbeek
Hoornstraat 97, 1040 Etterbeek
05:30 I Fratelli Tarzanelli | 07:30 La Jupette Barbue
05:30
vrijdag
17 april 2020
2e Folk festival Leuven - ComSiBal Wijgmaal @ Rudolf Steinerschool Wijgmaal
Privaatweg 7, 3018 Wijgmaal
19:00 Dansinitiatie | 20:30 Bal de l'éphémère | 23:00 Duo Mackie/Hendrix | 01:00 Jam Folk
19:00
zaterdag
18 april 2020
2e Folk festival Leuven - ComSiBal Wijgmaal @ Rudolf Steinerschool Wijgmaal
Privaatweg 7, 3018 Wijgmaal
10:30 Workshop Zweedse Dans Aurélie Giet | 10:30 Workshop Koppeldansen Eva Öyven J. | 15:00 Korvenn Trio | 19:00 Duo Abbas-Thézé | 21:30 Mia Marin | 00:00 Duo Thézé | 02:00 Jam Folk
10:30
zondag
19 april 2020
2e Folk festival Leuven - ComSiBal Wijgmaal @ Rudolf Steinerschool Wijgmaal
Privaatweg 7, 3018 Wijgmaal
10:30 Workshop koppeldansen Carl Bosch | 13:00 Kv Express | 15:30 Duo Besson - Rio | 18:00 Duo Montanaro Cavez
10:30
zondag
19 april 2020
Boeuf folk à la Salle Dublin Elsene @ Salle Dublin, rue de Dublin 13, 1050 Elsene
rue de Dublin 13, 1050 Elsene
20:00 boeuf
20:00
zondag
19 april 2020
Folkbal Wanze
4520 Wanze
14:30 Dansinitiatie | Fred Zibeline And Friends
14:30
zaterdag
25 april 2020
Boombal Gent @ De Centrale
Ham 72, 9000 Gent
20:30 Dansinitiatie | 21:45 AéroKordA | 00:00 Cardboard Cabin
20:30
zaterdag
25 april 2020
Folkbal Alleur
4432 Alleur
20:15 Dansinitiatie |
20:15
zondag
26 april 2020
Folkbal Lasne
1380 Lasne
20:00
zondag
26 april 2020
Bal folk Lasne @ Le Rideau Rouge
Route de Renipont 70, 1380 Lasne
19:30 Cam&Léon
19:30
vrijdag
01 mei 2020
Folkbal Namur @ le Cinex
r. St Nicolas , 5000 Namur
20:00 Les Glaneurs De
20:00
zaterdag
09 mei 2020
Bal XL Etterbeek @ GC De Maalbeek
Hoornstraat 97, 1040 Etterbeek
05:30 Broes | 07:30 Cocanha
05:30
vrijdag
15 mei 2020
Ol da Folk Brugge
8000 Brugge
21:00 Follia!
21:00
zaterdag
16 mei 2020
Queimada Sint-Gillis @ Maison du Peuple
Parvis de St-Gilles 37/39, 1060 Sint-Gillis
19:00 La Contrabanda
19:00
zaterdag
16 mei 2020
Folkbal Wanze @ salle Jacques Brel
rue Delloye , 4520 Wanze
19:45 Les Voisins Trio
19:45
zondag
17 mei 2020
Boeuf folk à la Salle Dublin Elsene @ Salle Dublin, rue de Dublin 13, 1050 Elsene
rue de Dublin 13, 1050 Elsene
20:00 boeuf
20:00
zaterdag
23 mei 2020
Boombal Gent @ De Centrale
Ham 72, 9000 Gent
20:30 Dansinitiatie | 21:45 Elanor
20:30
vrijdag
05 juni 2020
Folkbal Namur @ le Cinex
r. St Nicolas , 5000 Namur
20:00 De Bouche À
20:00
zaterdag
06 juni 2020
Soir Zaventem @ salle St Maarten
Veldeke 1, 1930 Zaventem
20:00
vrijdag
19 juni 2020
Folkbal Marche-en-Famenne @ le Tiroir des Saveurs
maison de la culture , 6900 Marche-en-Famenne
20:00
zondag
21 juni 2020
Folkbal Moha @ Salle Val de Mehaigne
Rue Val Notre-Dame 323, 4520 Moha
19:45 Dansinitiatie | Les Voisins Trio
19:45
dinsdag
23 juni 2020
Boombal Gent @ De Centrale
Ham 72, 9000 Gent
20:30 Dansinitiatie | 21:45 Me Guusta | 00:00 Jam
20:30
vrijdag
03 juli 2020
Folkbal Namur @ le Cinex
r. St Nicolas , 5000 Namur
20:00 Duo
20:00
zaterdag
15 augustus 2020
Benenwerk Brugge
8000 Brugge
20:00
zaterdag
12 september 2020
Folkbal Nieuwerkerken @ Volkskring Nieuwerkerken (Aalst)
Vlaamsegaaistraat 10, 9320 Nieuwerkerken
00:00 Cecilia | 00:00 Geronimo
23:59
vrijdag
02 oktober 2020
Folkbal Namur @ le Cinex
r. St Nicolas , 5000 Namur
20:00 Manäcken
20:00
vrijdag
06 november 2020
Folkbal Namur @ le Cinex
r. St Nicolas , 5000 Namur
20:00 Manäcken
20:00
zaterdag
05 december 2020
Boombal Gent @ De Centrale
Ham 72, 9000 Gent
20:00
vrijdag
11 december 2020
Folkbal Namur @ le Cinex
r. St Nicolas , 5000 Namur
20:00 Manäcken
20:00
dinsdag
29 december 2020
Boombal Gent @ De Centrale
Ham 72, 9000 Gent
20:00
woensdag
30 december 2020
Boombal Gent @ De Centrale
Ham 72, 9000 Gent
20:00
donderdag
31 december 2020
Boombal Gent @ De Centrale
Ham 72, 9000 Gent
20:00